Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (1)
| ASK Soli Deo
Zarząd główny 2017

Zarząd Główny - kontakt


Korespondencja:
Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo
Gmach Główny PW
Plac Politechniki 1, pokój 136
00-661 Warszawa

KRS/faktury:
Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo
Plac Politechniki 1
00-661 Warszawa
NIP: 951-20-69-241

Prezes Piotr Ziemecki

Prezes

Piotr Ziemecki (UW)
[Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]

Prezes Prezesów, Szef Szefów. Na co dzień student III roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Sentymentalista, romantyk, pragmatyk. Wielbiciel Piotra Rubika i Radia Maryja. Piewca nauczania Katechizmu Kościoła Katolickiego. Marzy o wybudowaniu staropolskiego dworku, w którym zamieszka ze swoją ukochaną żoną (chętne niewiasty proszone o kontakt) i gromadką urwisów. Człowiek rodem z Prusiech Królewskich, a zarazem miłośnik Warszawy i Mazowsza

Zastępca prezesa Jędrzej Lewandowski

Zastępca prezesa

Jędrzej Lewandowski (WUM)
wice[Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]

Jędrzej jest u nas zastępcą prezesa, czyli człowiekiem od dymu. Pomoże rozwiązać wszystkie techniczne i informatyczne wyzwania! Jest na 3. roku medycyny i trochę się wstydzi, że ciągle nie umie leczyć złamanych serc. Super Janusz - jego pasją jest budowanie dziwnych urządzeń. Uwielbia czytać smutne, rosyjskie powieści, grać na pianinie i marzy o podróży na Syberię (i nie, nie ma suchot).

PR Główny Dominika Meller

PR

Dominika Meller (UW)
[Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]

Dominika jest u nas odpowiedzialna za promocję. Studiuje prawo na Uniwersytecie Warszawskim, ale nie jest weganką, ani nie trenuje cross-fitu. Rodowita pomorzanka mówiąca „jo” w co drugim zdaniu. Poza tym niespełniona artystka. Miłośniczka gotyckich katedr, Jacka Kaczmarskiego, języka hiszpańskiego, smutnych piosenek, kotów i Michała Anioła.

HR Ola Jelska

HR

Ola Jelska (SGH)
[Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]

Ola jest odpowiedzialna za rekrutację członków do Soli Deo. Studiuje zarządzanie na SGH. Od dzieciństwa darzy wielkim uczuciem Tatry i Bieszczady, dlatego kiedy tylko może, porzuca miejskie życie, żeby przemierzać górskie szlaki. Uwielbia gotować i urządzać nocne eskapady samochodem. Miłośniczka Norwida oraz lirycznych piosenek. Marzy o podróży do Ameryki Południowej.

Sekretarz Mateusz Stegienko

Sekretarz

Mateusz Stegienko (UKSW)
[Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]

Mateusz jest u nas odpowiedzialny za wszelkie sprawy formalne. Ot, męczennik, który umartwia się przez biurokrację. Student prawa na UKSW, w wolnej chwili harcerz, tancerz i lekkoduch, który chciałby kiedyś spoważnieć. Poza tym słoik. Uwielbia zamki, klimatyczne puby, rosyjskie piosenki. Ma świra na punkcie szachów.

Główna Księgowa Aleksandra Śladowska

Główna księgowa

Aleksandra Śladowska (UW) [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]

Aleksandra to nasza księgowa. W wolnym czasie czyta, czyta, czyta - nie tylko dokumenty księgowe, ale również poważną literaturę; tą lżejszą zresztą też. Jest dziewczyną Soli Deo i Oazy. Gdy była małą dziewczynką, nie mówiła literki "t". Teraz nie wypowie słowa "niemożliwe" w zestawieniu z "Bóg".