Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
patrol_franciszka01.jpg

Patrol Franciszka znów wyrusza w trasę

Cel – KRAKÓW! To tam już za rok odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Cieszymy się, że już wkrótce Papież Franciszek i młodzi z całego świata przyjadą do Polski i chcemy podzielić się tą radością z innymi! To właśnie główna misja Patrolu Franciszka – autostopowego rajdu studenckiego, organizowanego już po raz drugi. 

Tym razem uderzymy prosto do Łagiewnik, miejsca z którego św. Faustyna przypomina o Bożym Miłosierdziu. Bez wahania przyjęliśmy zaproszenie sióstr prowadzących fanpage Faustyna 2016 na słynne już „22-ki”, czyli wieczorne spotkania 22 dnia każdego miesiąca, przygotowujące do ŚDM. W czasie wyjazdu będzie też czas na zwiedzanie Krakowa, wspólną integrację i długie rozmowy przy herbacie i ciasteczkach ;)

WYDARZENIE NA FACEBOOKU

W przedostatni weekend sierpnia 21–23.08 ruszamy w trasę z Warszawy do Krakowa. Jedziemy tak, jak studenci lubią najbardziej - tanio i z przygodami ;) Dobieramy się w dwójki, wyciągamy kciuki i łapiemy stopa! Patrol Franciszka to wspaniała okazja, aby przeżyć przygodę, dowiedzieć się więcej o Światowych Dniach Młodzieży, zaufać Panu Bogu, zyskać nowych przyjaciół i świetnie się bawić. Piękne widoki, nieprzewidywalne zwroty akcji, przyspieszony kurs czytania mapy i niezapomniane wspomnienia -gwarantowane! ;)

Wszelkie informacje będziemy na bieżąco dodawać w wydarzeniu i na naszym fanpage'u ŚDM Soli Deo. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu także poprzez naszego maila: [Ochrona antyspamowa adresów e-mail. Włącz javascript, aby zobaczyć adres]

ZAPISY DO 15.08 PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY:

https://docs.google.com/forms/d/1QGz-rF0P26OQnBxv1kZn99C51tC0He_6DjawJAbnXFQ/viewform?usp=send_form

Koszt wyjazdu: 25 zł (noclegi, jedzenie, materiały dla uczestników)