Logo ASK Soli Deo

Soli Deo

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie

Czas to miłość

 
Zdjęcie członków stowarzyszenia (0)
| ASK Soli Deo
images/stories/grafiki/bitwa.jpg

Bitwa o wolontariat!

  Darujmy sobie myślenie, że kiedyś będziemy mieć więcej czasu na pomaganie.  Wywalcz czas na wolontariat. Wybierz, komu możesz pomagać od zaraz!  16 grudnia 2011, Akademia Pedagogiki Specjalnej, aula C  

    18.00- 19.00 Konferencja  - konferencja z udziałem siostry Anny Bałchan (skromna zakonnica z humorem, prowadzi dom dla dziewcząt zmuszanych do prostytucji) i psycholog osobowości Anny Batory -  będą zastanawiać się m.in., jak znaleźć czas na wolontariat, skoro nikt go nie ma, jak pomaganie wpływa na osobowość i jaki jest związek chrześcijaństwa z wolontariatem. 19.00-19.30: Niezwykła rozmowa pt. Bóg psycholog, czyli opowieść o zmaganiach, pasji i recepcie na to, jak nie poddawać się pomimo ograniczeń i trudności. Gościem będzie Ludwika Tomczyk, przedsiębiorcza młoda niewidoma kobieta. 19.30 – 20.30: Pracownia dla początkujących okazja, by odszyfrować tekst w brajlu, napisać coś dłutkiem, przespacerować się w symulatorze niewidzenia, porozmawiać z wolontariuszami. Ekspress wolontariacki (możliwość wyboru i podjęcia się wolontariatu „od zaraz”) Dobra beczka – enigmatyczna stara drewniana beczka, coś dla tych, którzy "mają apetyt" na małe dobro 20.30 – 21.30 Koncert Maleo Reggae Rockers **Organizatorzy: Soli Deo, SBW APS **Patroni: www.adonai.pl, www.bosko.pl, Radio WAWA, Opoka, Chrześcijanskie Granie, Idziemy, Niedziela. Zawalczmy o czas na wolontariat! **Wybierzmy sposób i zacznijmy pomagać od zaraz!** SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! 

 

 

18.00- 19.00 Konferencja  - konferencja z udziałem siostry Anny Bałchan (skromna zakonnica z humorem, prowadzi dom dla dziewcząt zmuszanych do prostytucji) i psycholog osobowości Anny Batory -  będą zastanawiać się m.in., jak znaleźć czas na wolontariat, skoro nikt go nie ma, jak pomaganie wpływa na osobowość i jaki jest związek chrześcijaństwa z wolontariatem.

19.00-19.30: Niezwykła rozmowa pt. Bóg psycholog, czyli opowieść o zmaganiach, pasji i recepcie na to, jak nie poddawać się pomimo ograniczeń i trudności. Gościem będzie Ludwika Tomczyk, przedsiębiorcza młoda niewidoma kobieta.

19.30 – 20.30:

Pracownia dla początkujących okazja, by odszyfrować tekst w brajlu, napisać coś dłutkiem, przespacerować się w symulatorze niewidzenia, porozmawiać z wolontariuszami.

Ekspress wolontariacki (możliwość wyboru i podjęcia się wolontariatu „od zaraz”)

Dobra beczka – enigmatyczna stara drewniana beczka, coś dla tych, którzy "mają apetyt" na małe dobro

20.30 – 21.30 Koncert Maleo Reggae Rockers

**Organizatorzy: Soli Deo, SBW APS **Patroni: www.adonai.pl, www.bosko.pl, Radio WAWA, Opoka, Chrześcijanskie Granie, Idziemy, Niedziela.

Zawalczmy o czas na wolontariat! **Wybierzmy sposób i zacznijmy pomagać od zaraz!** SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! 

-->